Głosuj na remont sali gimnastycznej PSP 11

Chcesz żeby nasi uczniowie mieli bezpieczne i nowoczesne miejsce do ćwiczeń?
Głosuj na remont sali gimnastycznej w naszej szkole w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

Jak głosować?

W dziale „Projekty instytucjonalne” (strona 11 na karcie do głosowania) zaznacz 3 punkty dla projektu nr 10 „Remont sali gimnastycznej przy PSP 11 w Radomiu”.

Zagłosuj i koniecznie poinformuj innych! Kliknij by zagłosować przez internet.

Stałe punkty głosowania na projekty Budżetu Obywatelskiego 2020:

  • Biuro Rady Miejskiej w godz. 7.30-15.30
  • Referat Komunikacji Społecznej, Promocji Miasta i Turystyki pok. 103
  • Biuro Obsługi Mieszkańca
  • Centrum Organizacji Pozarządowych w godz. 7.30-15.30
  • Centrum Informacji Turystycznej od pon.- pt. w godz. 9.00-17.00 sb. godz. 9.00-14.00

Mobilne punkty głosowania według poniższego harmonogramu:

  1. 14.07.19 r. godz. 10.30-12.30 – Dzierzków, ul. Szczecińska przy Kościele
  2. 14.07.19 r. godz. 12.00-14.00 – Jeżowa Wola / Potkanów, ul. Starokrakowska (naprzeciwko Kościoła)
  3. 14.07.19 r. godz. 10.00-12.00; 15.07.19 r. godz. 16.00-18.00 – Plac Dworcowy przy Poczcie Polskiej
  4. 15.07.19 r. godz. 18.00-20.00 – Przystanek końcowy autobusów miejskich os. Michałów
  5. 16.07.19 r. godz. 18.00-20.00 – Sadków, przy przystanku końcowym linii 14
  6. 16.07.19 r. godz. 17.00-19.00 – Wólka Klwatecka, ul. Klwatecka przy przystanku
  7. 17.07.19 r. godz. 16.30-18.30 – Radomski Szpital Specjalistyczny ul. Tochtermana 1
  8. 17.07.19 r. godz. 17.30-19.30 – Zamłynie, ul. Garbarska / Planowa
  9. 17.07.19 r. godz. 16.00-18.00 – Plac Małgorzatki między ulicami Narutowicza i Traugutta
  10. 18.07.19 r. godz. 16.00-18.00 – Gołębiów I / Nad Potokiem, skrzyż ul. Struga / Olsztyńskiej / Szklanej
  11. 18.07.19 r. godz. 17.00-19.00 – Ustronie, kładka ul. Sandomierska / Jana Pawła II
  12. 18.07.19 r. godz. 18.00-20.00 – Południe przy PSP nr 21
  13. 19.07.19 r. godz. 16.00-18.00; 20.07.19 r. godz. 16.00-18.00 – Galeria Słoneczna
  14. 19.07.19 r. godz. 17.30-19.30; 21.07.19 r. godz. 16.00-18.00 – Park Ustronie
  15. 19.07.19 r. godz. 17.00-19.00 – Idalin, ul. Wyścigowa przy basenie Neptun
  16. 20.07.19 r. godz. 17.00-19.00 – Centrum Handlowe M1
  17. 20.07.19 r. godz. 18.00-20.00 – Wacyn, ul. Zielona
  18. 21.07.19 r. godz. 14.00-16.00 – Gołębiów / Rajec Szlachecki, teren przy rondzie ks. J. Popiełuszki
  19. 21.07.19 r. godz. 15.00-17.00 – Przy budynku Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, ul. 25 Czerwca 68