Świetlica jest czynna w godzinach 6.30 – 16.30
Informujemy, że świetlica szkolna nie pracuje w przerwie świątecznej i w trakcie trwania ferii zimowych.

Ważne dokumenty:

Informacja o świetlicy
Regulamin świetlicy
Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy na rok szkolny 2018/2019

Nasze wspólne eksperymenty

W każdy piątek w naszej świetlicy wykonujemy z dziećmi proste i tanie eksperymenty – doświadczenia. Każdy choć na chwilę może stać się eksperymentatorem i czerpać z tego wiele satysfakcji. Nie potrzeba wielkich laboratoriów i wymyślnych urządzeń – wszystko,czego potrzeba można znaleźć we własnej kuchni, w pobliskim hipermarkecie lub sklepie internetowym i kupić to za grosze. Bawiąc się w eksperymentowanie dzieci mogą dostrzec to,co dotąd było niedostrzegalne, znaleźć w tym relaks, zaznać przyjemności z pokonywania drobnych przeciwności, z dążenia i z osiągnięcia bardzo konkretnego celu (coś świeci, porusza się, nie spada …).